پیشرو و متمایز در کیفیت و ارائه خدمات

طراح و اجرا کننده دکوراسیون داخلی

[ ورود ] به سایت راشل!
  • پیشرو و متمایز در کیفیت و ارائه خدمات

  • طراح و اجرا کننده دکوراسیون داخلی

  • مجری پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر کشور

  • پیشرو و متمایز در کیفیت و ارائه خدمات

  • طراح و اجرا کننده دکوراسیون داخلی

  • مجری پروژه های بزرگ و کوچک در سراسر کشور

موکت

بسیاری از دکوراتورها، دکور اتاق را بر مبنای پوشش کف انجام می دهند. پوشش کف با توجه به کاربری اتاق و سویه های زیباشناختی انتخاب می شود. هنگام انتخاب پوشش کف باید الگوهای رفت و آمد را نیز در نظر داشت. به طور معمول در مکان های پر رفت و آمد از کف پوش های سخت و بادوام و در جاهای کم رفت و آمد از کف پوش های تزیینی استفاده می شود.

پوشش های کف با توجه به کاربرد و ظاهرشان به انواع مختلفی تقسیم می شوند. فرش، قالیچه، کف پوش وینیل قابل انعطاف، سرامیک، کاشی وینیل، چوب و غیره همگی در فهرست کف پوش ها قرار می گیرد. موکت، از دیرباز، به دلیل راحتی و آسایشی که با خود همراه دارد، از اولین انتخاب های هر خانواده ای بوده است. موکت ها با هر نوع سبک مبلمان و دکوری کاملا هماهنگ هستند و از لحاظ تجملی نیز در سطح بالایی هستند. موکت ثابت سراسری، رنگ و بافت و نقش را به اتاق های شما می آورد.

به علاوه، بافت موکت عایق حرارت و صوت است. به همین دلیل در مکان های پر سر و صدا و سرد استفاده از موکت بسیار مناسب است. هم موکت و هم فرش، به خاطر بافت ملموس و لطیفی که دارند، باعث تلطیف خطوط راست و معماری هندسی اتاق می شوند. از آنجایی که موکت ها در بافت، رنگ و طرح های متنوع در دسترس هستند، هماهنگ کردن آن ها با انواع دکوراسیون نیز به راحتی صورت می گیرد. به طور معمول اتاق های کم اثاثیه را موکت می کنند تا مبله تر به نظر برسد. موکت برای پوشش اتاق هایی که کف چندان زیبایی ندارند، بسیار مناسب است. انتخاب موکت طرح دار برای فضاهای بزرگ، کار بسیار هوشمندانه ای است، چرا که با این کار، فضا، کوچک تر و دوستانه تر به نظر می رسد. برای اتاق های کوچک از موکت های ساده و بدون طرح و با رنگ روشن استفاده کنید تا اتاق بزرگتر به نظر برسد.

هر چه پرز موکت ها بیشتر باشد راحتی آن بیشتر است.

موکت هایی که در آن رنگ های آفتابی به کار رفته است حس گرمای مطلوبی را به محیط می دهند و برای اتاق هایی که از نور طبیعی آفتاب بی بهره اند، گزینه خوبی به شمار می روند. موکت هایی که رنگ سرد دارند باعث تعدیل فضاهای بسیار روشن می شوند.


تصاویر
/Images/Designs/موکت/Sample/01.jpg
/Images/Designs/موکت/Sample/02.jpg
/Images/Designs/موکت/Sample/03.jpg
/Images/Designs/موکت/Sample/04.jpg

اطلاعات بیشتر
  تلفن 88686971
همراه افشار: 09123024071
ایمیل info@raashel.ir
ساعات کار 9:00 الی 21:30
ساعات تماس کل ایام هفته 24 ساعته
آدرس سعادت آباد - پایین تر از میدان کاج - نبش خیابان نفیسی شرقی (23) - جنب شایان موتورز - پلاک 2 - گالری راشل
 

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای دکوراسیون داخلی راشل محفوظ می باشد.

پیاده سازی توسط مینوسافت